Jm Organics

FIND YOUR BEAUTY MATCH

100% organic certified cosmetics
Jm Organics

Bema White

Krem i formuluar kunder njollave te erreta te fytyres, i rikthen fytyres ndjesine e pastertise dhe ndritshmeris; per te gjitha llojet e lekurave, edhe ato me te ndjeshmet.

Veti antipigmentike fale ekstrakteve te Sheges dhe Betaines, Arbutines dhe Boronices qe parandalojne formimin e njollave. Me ekstrakte te lules Hibiskus, Vigna Aconitifoglia dhe Pisum Sativum qe shrine shprehjet e mimikes duke mbrojtur lekuren nga agjent te jashtem dhe oksiduesit. Permban dy mbrojtes te diellit natyral: Mica dhe Porifiria Umbilicalis, te cilet mbrojne lekuren nga rrezatimet diellore, shkaktari i pare i plakjes se parakohshme.

Jm Organics

Bioigen

Lares ideal per higjienen personale, mbrojtes i zonave te lekures sensitive.

Lares i bute, normalizues i pH natyral, duke dhene nje ndjesi freskie dhe mireqenieje dhe duke lene nje fragrance te lehte. Nje pastrim i mirfillt i mukozes ndihmon ne parandalimin e kruarjeve duke dhene mbrojtje per cdo dite.

Jm Organics

Brands

100% organic certified cosmetics
perfect shades

Latest products

100% organic certified cosmetics

Relife Set Shkume larese fy

2,500L

Trajtim AntiCelulit-Tonifikues

6,200L

Breast Plus Set per nje per

1,250L

Breast Plus Intensiv Set Ef

6,200L

Bema Bio Body Krem kunder Celu

2,750L

Bema Bio Body Krem Rifreskues

2,000L

Bema Bio Body Krem Tonifikues

2,750L

Bema Bio Body Krem Elasticizue

2,750L

Krem Bio Lekura te ndjeshme

3,650L

Krem Bio Purifikuese Krem i

3,650L

Krem Bio Ushqyes Krem ideal

4,250L

Krem Tonifikuese Anti-Age K

4,500L
Jm Organics

PRODUCTS STATS

Check Our Product Stats
Sales Rate 0
High Quality 0
Organics 0
perfect shades

Ask us anything

And you will get the best products from us

Subscribe

It seams that you haven't connected with your Instagram account
instagram

daily inspiration

#theme
Bema, Natyrus, Love Bio, BioEcco Natura, Nature Up