Image Alt

Shop

Shampo ‘Jo Lotim’ Femije PH7 BemaBaby

1,550$

Shampo ‘Jo Lotim’ per femije PH7

Krijuar me miksim vajrash, si ai i Arganit, qe ndihmon ne forcimin e flokut duke e mbajtur te shendetshem dhe me shkelqim per me gjate. Vajin e Makadamias, i pasur me Omega-6 dhe Omega-3, perberes ideal ne ushqimin dhe hidratimin e flokut; Vaji i Jojobas qe i jep shampos veti zbutese. Shampo e bute qe pastron, ushqen dhe zbut floket. Ideal per femije nga mosha 2 vjecare e lart, pasi eshte periudha qe sekrecionet e skalpit ndryshojne dhe floku behet me i forte, duke patur nevoje per larje me efektive. Perberesit organik mbrojne si shendetin e femijes, gjithashtu dhe ambjentin.

Kod.1497

Pesha: 250ml

- +

Description

Shampo ‘Jo Lotim’ per femije PH7

Krijuar me miksim vajrash, si ai i Arganit, qe ndihmon ne forcimin e flokut duke e mbajtur te shendetshem dhe me shkelqim per me gjate. Vajin e Makadamias, i pasur me Omega-6 dhe Omega-3, perberes ideal ne ushqimin dhe hidratimin e flokut; Vaji i Jojobas qe i jep shampos veti zbutese. Shampo e bute qe pastron, ushqen dhe zbut floket. Ideal per femije nga mosha 2 vjecare e lart, pasi eshte periudha qe sekrecionet e skalpit ndryshojne dhe floku behet me i forte, duke patur nevoje per larje me efektive. Perberesit organik mbrojne si shendetin e femijes, gjithashtu dhe ambjentin.

Kod.1497

Pesha: 250ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo ‘Jo Lotim’ Femije PH7 BemaBaby”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bema, Natyrus, Love Bio, BioEcco Natura, Nature Up