Image Alt

Shop

Qumesht Vajor

1,900L

- +

Description

Latte Olio-Milk Cleanser – Qumesht Vajor i pasur me ekstrakte te lules Verbasko
te Mesdheut qe ka efekt antioksidues dhe shkelqyes per lekuren.
Qumesht vajor, heq make up-in, ushqen lekuren dhe jep shkelqim natyral qe ne
perdorimin e pare.Formula eshte e pasur me vaj Argani,
Avokado dhe vaj suzami, shume e njohur per vetite zbutese. I jep fytyres hidratim,
butesi dhe jete.

KOD.9410

Pesha: 150ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht Vajor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bema, Natyrus, Love Bio, BioEcco Natura, Nature Up