Image Alt

Shop

Krem AntiAge Nate BemaBioFace

4,500$

Krem Tonifikuese Anti-Age

Krem nate qe ofron ushqim, tonifikim dhe stimulim per funksionet jetesore te lekures; perdorim gjate nates. Redukton ndjeshem rrudhat dhe shenjat e moshes duke e bere lekuren me kompakte dhe te ndritshme. Ideale edhe per qafen dhe dekolten.

Perberes: Ekstrakte te Manaferres, Sojes, Gjalpit Shea, Vajit  Jojoba dhe kokrriza te Grurit.

Kod.1900

Pesha: 50ml

- +

Description

Krem Tonifikuese Anti-Age

Krem nate qe ofron ushqim, tonifikim dhe stimulim per funksionet jetesore te lekures; perdorim gjate nates. Redukton ndjeshem rrudhat dhe shenjat e moshes duke e bere lekuren me kompakte dhe te ndritshme. Ideale edhe per qafen dhe dekolten.

Perberes: Ekstrakte te Manaferres, Sojes, Gjalpit Shea, Vajit  Jojoba dhe kokrriza te Grurit.

Kod.1900

Pesha: 50ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem AntiAge Nate BemaBioFace”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bema, Natyrus, Love Bio, BioEcco Natura, Nature Up