Image Alt

Shop

Krem Zbardhuese BemaWhite

5,100$

Krem Fytyre Zbardhuese

Krem i formuluar kunder njollave te erreta te fytyres, i rikthen fytyres ndjesine e pastertise dhe ndritshmeris; per te gjitha llojet e lekurave, edhe ato me te ndjeshmet. Veti antipigmentike fale ekstrakteve te Sheges dhe Betaines, Arbutines dhe Boronices qe parandalojne formimin e njollave.

Me ekstrakte te lules Hibiskus, Vigna Aconitifoglia dhe Pisum Sativum qe shrine shprehjet e mimikes duke mbrojtur lekuren nga agjent te jashtem dhe oksiduesit. Permban dy mbrojtes te diellit natyral: Mica dhe Porifiria Umbilicalis, te cilet mbrojne lekuren nga rrezatimet diellore, shkaktari i pare i plakjes se parakohshme.
Kod.1213

Pesha: 50ml

- +
Categories: , , , , Tag:

Description

Krem Fytyre Zbardhuese

Krem i formuluar kunder njollave te erreta te fytyres, i rikthen fytyres ndjesine e pastertise dhe ndritshmeris; per te gjitha llojet e lekurave, edhe ato me te ndjeshmet. Veti antipigmentike fale ekstrakteve te Sheges dhe Betaines, Arbutines dhe Boronices qe parandalojne formimin e njollave.

Me ekstrakte te lules Hibiskus, Vigna Aconitifoglia dhe Pisum Sativum qe shrine shprehjet e mimikes duke mbrojtur lekuren nga agjent te jashtem dhe oksiduesit. Permban dy mbrojtes te diellit natyral: Mica dhe Porifiria Umbilicalis, te cilet mbrojne lekuren nga rrezatimet diellore, shkaktari i pare i plakjes se parakohshme.
Kod.1213

Pesha: 50ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Zbardhuese BemaWhite”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bema, Natyrus, Love Bio, BioEcco Natura, Nature Up