Image Alt

Shop

Krem Hidratues Nature Up

2,900$

Crema Viso – Idratazione Profonda
Krem fytyre- Hidratim i thelle
Me ekstrakte nga Hardhite e Rrushit nga kodrat e Emilias, Acid Hialuronik dhe Vitamin C.
Krem ushqyes per lekura normale, ose normale ne te thata. Ky krem ofron ushqim per lekuren dhe
hidratim qe zgjat per gjithe diten. Hardhite e rrushit nga Emilia mundesojne sasi te balancuar kriperash
dhe mineralesh, amnio acidesh dhe polypenols, tre aleat kryesor ne ushqimin e qelizave.

KOD.9417

Pesha: 50ml

- +

Description

Crema Viso – Idratazione Profonda
Krem fytyre- Hidratim i thelle
Me ekstrakte nga Hardhite e Rrushit nga kodrat e Emilias, Acid Hialuronik dhe Vitamin C.
Krem ushqyes per lekura normale, ose normale ne te thata. Ky krem ofron ushqim per lekuren dhe
hidratim qe zgjat per gjithe diten. Hardhite e rrushit nga Emilia mundesojne sasi te balancuar kriperash
dhe mineralesh, amnio acidesh dhe polypenols, tre aleat kryesor ne ushqimin e qelizave.

KOD.9417

Pesha: 50ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues Nature Up”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bema, Natyrus, Love Bio, BioEcco Natura, Nature Up