Image Alt

Shop

Krem Purifikues 24h BemaBioFace

3,650L

Krem Bio Purifikuese

Krem ideal per lekurat e yndyrshme, me imperfeksione. Balancon yndyren dhe purifikon lekuren.

Perberes: Ekstrakte te Alges se Kuqe dhe Orizit.

Kod.1971

Pesha: 50ml

- +

Description

Krem Purifikues

Krem ideal per lekurat e yndyrshme, me imperfeksione. Balancon yndyren dhe purifikon lekuren.

Perberes: Ekstrakte te Alges se Kuqe dhe Orizit.

Kod.1971

Pesha: 50ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Purifikues 24h BemaBioFace”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bema, Natyrus, Love Bio, BioEcco Natura, Nature Up