Image Alt

Shop

Krem Rifreskues Kembe BemaBioBody

2,000$

(1 customer review)

Bema Bio Body Krem Rifreskues per Kembet

Produkt per trajtimin e relaksimit te lekures ne zona te trupit dhe gjoksit, nga humbja e peshes apo mbas shtatezanise. Fale perberesve aktiv ka rezultate te dukshme qe mbas aplikimeve te para, tonifikon lekuren dhe e ben te lemuar. Perdorim ne dekolte, gjoks dhe trup.

Perberes:  Me Fitothe3 me baze te Cajit te Bardhe, Jeshil dhe te Kuq.

Kod.1864

Pesha: 150ml

- +

Description

Bema Bio Body Krem Rifreskues per Kembet

Produkt ideal per fryrjet, dhimbjet, ndjesine e rendeses tek kembet, per shkak te qendrimit ne kembe per gjate, pozicione te parehatshme, kepuce te papershtatshme. Jep clirim te menjehershem dhe jep ndjesine e lehtesise dhe freskise.  Perdoret per femra po ashtu dhe nga meshkujt.

Perberes:  Me Fitothe3 me baze te Cajit te Bardhe, Jeshil dhe te Kuq.

Kod.1864

Pesha: 150ml

1 review for Krem Rifreskues Kembe BemaBioBody

  1. admin

    Super useful!

    Thanks

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bema, Natyrus, Love Bio, BioEcco Natura, Nature Up