Image Alt

Shop

Krem Celulit BemaBioBody

2,750$

Bema Bio Body Krem kunder Celulitit

Produkt ideal per trajtimin e celulitit. Ideal per zonen e vitheve, hijeve, kofsheve, kraheve dhe barkut. Permban BemaSlim, e cila fale Kafes dhe Portokallit nxit djegjen e dhjamit dhe rikthen trupin ne forme. E e trupin te bute dhe te mendafsht.

Perberes: Me Bemaslim me baze Portokalli dhe Kafeje.

Kod.1861

Pesha: 150ml

- +

Description

Krem kunder Celulitit

Produkt ideal per trajtimin e celulitit. Ideal per zonen e vitheve, hijeve, kofsheve, kraheve dhe barkut. Permban BemaSlim, e cila fale Kafes dhe Portokallit nxit djegjen e dhjamit dhe rikthen trupin ne forme. E le trupin te bute dhe te mendafsht. Ka veti antiflamatore dhe antioksidante. Kafja ben shkrirjen e gjendrave dhjamore, Vaji Ulliri ka veti mbrojtese dhe zbutese, Vaji i Bajames ka veti ushqyese dhe rigjeneruese, Gjalpi Illipe ka veti elasticizuese dhe parandalon  degradimin e qelizave.  Perdoret per femra po ashtu dhe nga meshkujt.

Perdorim: Aplikohet ne zonen qe ka nevoje per trajtim disa here ne dite, masazhohet deri ne perthithje te plote.

Perberes: Me Bemaslim me baze Portokalli dhe Kafeje.

Kod.1861

Pesha: 150ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Celulit BemaBioBody”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bema, Natyrus, Love Bio, BioEcco Natura, Nature Up