Image Alt

Shop

Krem Elasticizues-Strija BemaBioBody

2,750L

Bema Bio Body Krem Elasticizues

Produkt i formuluar per te luftuar strijat, pasoje e humbjes ose rritjes ne peshe, edhe gjate, mbas shtatezanise. Fale perberesve aktiv redukton strijat dukshem qe ne aplikimet e para dhe shmang formimin e te rejave.

Perberes: Plantokompleksitet me baze te Glauteries dhe Centella asiatica.

Kod.1863

Pesha: 150ml

- +

Description

Bema Bio Body Krem Elasticizues

Produkt i formuluar per te luftuar strijat, pasoje e humbjes ose rritjes ne peshe, edhe gjate, mbas shtatezanise. Fale perberesve aktiv redukton strijat dukshem qe ne aplikimet e para dhe shmang formimin e te rejave.

Perberes: Plantokompleksitet me baze te Glauteries dhe Centella asiatica.

Kod.1863

Pesha: 150ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Elasticizues-Strija BemaBioBody”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bema, Natyrus, Love Bio, BioEcco Natura, Nature Up